×

Taryfa Krakowska

Taryfa Krakowska obowiązuje przy przejazdach w pociągach Kolei Śląskich do Krakowa, uruchamianych od 13.12.2020 roku. W ramach tej oferty można nabyć bilet jednorazowy lub miesięczny imienny według taryfy normalnej lub w zależności od indywidualnych uprawnień z zastosowaniem ulg ustawowych, a także ulgi 30% dla osób, które ukończyły 60 rok życia.
Bilety z tej oferty będą honorowane na odcinku Katowice – Kraków Główny w pociągach uruchamianych przez POLREGIO sp. z o.o. oraz na odcinku Kraków Bronowice – Kraków Główny w pociągach Kolei Małopolskich sp. z o.o.

Bilety liniowe

Specjalna oferta cenowa na wybranych odcinkach na podstawie biletów miesięcznych i jednorazowych. Pełną listę odcinków objętych taryfą liniową wraz z cenami przejazdów można znaleźć np. w uproszczonym wykazie taryf liniowych.

Oferta specjalna „Bilety liniowe” - wersja archiwalnaRozwiń aby przeczytać więcej
Oferta specjalna „13” - obowiązująca na odcinku Częstochowa - Lubliniec - wersja archiwalnaRozwiń aby przeczytać więcej

 

Bilet Zakopiański

Bilet Zakopiański to bilet jednorazowy, który umożliwia podróżowanie pomiędzy stacjami na odcinku Nowy Targ – Zakopane. Bilet normalny lub w zależności od indywidualnych uprawnień z zastosowaniem ulg ustawowych wydaje się na przejazd w jedną stronę i jest on ważny przez 30 minut od daty zakupu (lub daty wskazanej przez nabywcę). Bilety z oferty Bilet Zakopiański są honorowane na odcinku Nowy Targ – Zakopane w pociągach uruchamianych przez POLREGIO sp. z o.o. i w pociągach Kolei Małopolskich sp. z o.o.

Oferta specjalna „Bilet Zakopiański” - wersja archiwalnaRozwiń aby przeczytać więcej