×

Poza szczytem

15% ulgi przy przejeździe w jedną stronę lub 20% ulgi przy zakupie biletu na przejazd tam i z powrotem wyłącznie poza godzinami szczytu przewozowego (poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 14:00 i 18:00 – 5:00, sobota, niedziela i święta – całodobowo).

  • Poza szczytem – obowiązuje od 1 września 2021 r. (plik pdf)
  • Poza szczytem – obowiązuje od 1 września 2021 r. (plik docx)

 

Przejazdy grupowe

Oferta dla zorganizowanych minimum 10-osobowych grup. Na każde 10 płacących osób – jeden opiekun (jedenasta osoba) podróżuje bezpłatnie, a pozostali pasażerowie podróżują ok. 30% taniej (bilety wydawane są wg tabeli opłat dla uczestników przejazdów grupowych) oraz mogą skorzystać z przysługujących im indywidualnych uprawnień do ulg ustawowych.

 

Silesia 24

Bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu, to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ. Bilet uprawnia również, w terminie jego ważności, do nieograniczonej liczby przejazdów na całej sieci we wszystkich środkach transportu komunikacji zbiorowej organizowanej przez ZTM. Dodatkowo w dni wolne od pracy (sobota, niedziela i święta) osoba, która nabyła bilet Silesia 24 może nabyć w cenie 1,00 zł bilet Silesia Duo dla jednej osoby z którą wspólnie realizuje przejazd.

Szczegółowe informacje o honorowaniu biletów znajdują się na stronie Honorowanie biletów w pociągach České dráhy i Kolei Śląskich.

  • Silesia 24 – obowiązuje od 1 września 2021 r. (plik pdf)
  • Silesia 24 – obowiązuje od 1 września 2021 r. (plik docx)

 

EuroSilesia 24

Bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ. Bilet uprawnia również, w terminie jego ważności, do nieograniczonej liczby przejazdów na całej sieci we wszystkich środkach transportu komunikacji zbiorowej organizowanej przez ZTM. Dodatkowo w dni wolne od pracy (sobota, niedziela i święta) osoba, która nabyła bilet „Silesia 24” może nabyć w cenie 1,00 zł bilet „Silesia Duo” dla jednej osoby z którą wspólnie realizuje przejazd. EuroSilesia 24 pozwala również na podróżowanie po kraju morawsko-śląskim w Czechach.

Szczegółowe informacje o honorowaniu biletów znajdują się na stronie Honorowanie biletów w pociągach České dráhy i Kolei Śląskich.

 

Mała grupa poza szczytem

Z oferty może skorzystać od 2 do 5 osób wspólnie odbywających przejazd. Osoby te mogą nabyć bilet jednorazowy na przejazd w jedną stronę lub „tam i z powrotem”. Oferta ma zastosowanie przy przejazdach w pociągach uruchamianych przez Koleje Śląskie przewidzianych w rozkładzie jazdy.

 

Bilet EuroWeekend

Bilet EuroWeekend obowiązuje wyłącznie w dni wolne od pracy (sobota, niedziela i święta) na następujących odcinkach: Chałupki – Racibórz – Rybnik; Chałupki – Wodzisław Śląski – Rybnik; Cieszyn – Zebrzydowice – Czechowice-Dziedzice; Cieszyn – Goleszów – Czechowice-Dziedzice; Cieszyn – Goleszów – Wisła Głębce. Termin ważności biletu wynosi 1 dzień. Dzień liczy się od godz. 00:01 do godz. 24:00. Bilet EuroWeekend pozwala również na podróżowanie po kraju morawsko-śląskim w Czechach.

Szczegółowe informacje o honorowaniu biletów znajdują się na stronie Honorowanie biletów w pociągach České dráhy i Kolei Śląskich.