×

Podróżuj z KŚ

Podróżuj z Kolejami Śląskimi!

Serdecznie zapraszamy naszych Pasażerów do zwiedzania jak największej liczby atrakcji turystycznych w województwie śląskim – w ramach nowej oferty specjalnej „Podróżuj z KŚ”.
Ta wyjątkowa promocja umożliwi Państwu nabycie unikatowego biletu, dzięki któremu – przez siedem kolejno następujących po sobie dni – zapewnimy Wam nieograniczoną liczbę przejazdów!*
Zawsze dbamy o środowisko i stale zwiększamy szybkość dostępu do naszych usług, dlatego ten bilet jest dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej – w aplikacji mobilnej SkyCash. Kosztuje on 70 zł i można go kupić tylko raz (będzie dostępny w aplikacji do 25 sierpnia 2022 r.).
Zachęcamy do skorzystania z oferty i przeżycia tygodnia przygód w najpiękniejszych miejscach w naszym regionie!

*Ważne: oferta nie obowiązuje na odcinkach Trzebinia – Kraków Gł. oraz Sucha Beskidzka – Zakopane.

Przejazdy grupowe

Oferta dla zorganizowanych minimum 10-osobowych grup. Na każde 10 płacących osób – jeden opiekun (jedenasta osoba) podróżuje bezpłatnie, a pozostali pasażerowie podróżują ok. 30% taniej (bilety wydawane są wg tabeli opłat dla uczestników przejazdów grupowych) oraz mogą skorzystać z przysługujących im indywidualnych uprawnień do ulg ustawowych.

”Przejazdy grupowe” wersja archiwalna obowiązującą do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Silesia 24

Bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu, to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ. Bilet uprawnia również, w terminie jego ważności, do nieograniczonej liczby przejazdów na całej sieci we wszystkich środkach transportu komunikacji zbiorowej organizowanej przez ZTM.

Szczegółowe informacje o honorowaniu biletów znajdują się na stronie Honorowanie biletów w pociągach České dráhy i Kolei Śląskich.

  • Silesia 24 – obowiązuje od 8 kwietnia 2022 r. (plik pdf)
  • Silesia 24 – obowiązuje od 8 kwietnia 2022 r. (plik docx)
”Silesia 24” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 7 kwietnia 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

EuroSilesia 24

Bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ. Bilet uprawnia również, w terminie jego ważności, do nieograniczonej liczby przejazdów na całej sieci we wszystkich środkach transportu komunikacji zbiorowej organizowanej przez ZTM.  EuroSilesia 24 pozwala również na podróżowanie po kraju morawsko-śląskim w Czechach.

Szczegółowe informacje o honorowaniu biletów znajdują się na stronie Honorowanie biletów w pociągach České dráhy i Kolei Śląskich.

 

Mała grupa poza szczytem” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Bilet EuroWeekend” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Poza szczytem” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej