×

Przejazdy grupowe

Oferta dla zorganizowanych minimum 10-osobowych grup. Na każde 10 płacących osób – jeden opiekun (jedenasta osoba) podróżuje bezpłatnie, a pozostali pasażerowie podróżują ok. 30% taniej (bilety wydawane są wg tabeli opłat dla uczestników przejazdów grupowych) oraz mogą skorzystać z przysługujących im indywidualnych uprawnień do ulg ustawowych.

”Przejazdy grupowe” wersja archiwalna obowiązującą do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Silesia 24

Bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu, to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ. Bilet uprawnia również, w terminie jego ważności, do nieograniczonej liczby przejazdów na całej sieci we wszystkich środkach transportu komunikacji zbiorowej organizowanej przez ZTM.

Szczegółowe informacje o honorowaniu biletów znajdują się na stronie Honorowanie biletów w pociągach České dráhy i Kolei Śląskich.

  • Silesia 24 – obowiązuje od 8 kwietnia 2022 r. (plik pdf)
  • Silesia 24 – obowiązuje od 8 kwietnia 2022 r. (plik docx)
”Silesia 24” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 7 kwietnia 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

EuroSilesia 24

Bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ. Bilet uprawnia również, w terminie jego ważności, do nieograniczonej liczby przejazdów na całej sieci we wszystkich środkach transportu komunikacji zbiorowej organizowanej przez ZTM.  EuroSilesia 24 pozwala również na podróżowanie po kraju morawsko-śląskim w Czechach.

Szczegółowe informacje o honorowaniu biletów znajdują się na stronie Honorowanie biletów w pociągach České dráhy i Kolei Śląskich.

 

BILET WAKACYJNY JEDNODNIOWY

Lubisz komfortowo i ekonomicznie podróżować?
Chcesz odwiedzić jak najwięcej miejsc w regionie?
To mamy dla Ciebie świetną propozycję!
Koleje Śląskie wprowadzają na okres wakacji (od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r.) ofertę specjalną „Bilet wakacyjny jednodniowy”.
W cenie 30,00 złotych możesz kupić bilet, który uprawnia Cię do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Śląskich przez 24 godziny.

 

Mała grupa poza szczytem” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Bilet EuroWeekend” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Poza szczytem” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Podróżuj z KŚ” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej