×

W grupie raźniej

Oferta specjalna obowiązująca w terminie wydłużonego weekendu święta Bożego Ciała – od 29 maja do 2 czerwca 2024 r. Bilet sieciowy imienny ważny 24 godziny, od godziny wskazanej przy zakupie biletu, który uprawnia do wspólnego przejazdu maksymalnie 4 osób (właściciel biletu oraz maksymalnie 3 osoby podróżujące wspólnie z nim).

 

Od niedzieli do niedzieli

Oferta specjalna obowiązująca w terminie wydłużonego weekendu majowego – od 28 kwietnia do 5 maja 2024 r. Bilet sieciowy imienny dla jednej osoby, ważny przez cały okres obowiązywania oferty. „Od niedzieli do niedzieli” to oferta specjalna skierowana do osób, które planują odbywać większą liczbę przejazdów w różnych kierunkach w okresie ważności biletu.

 

Przejazdy grupowe

Oferta dla zorganizowanych minimum 10-osobowych grup. Na każde 10 płacących osób – jeden opiekun (jedenasta osoba) podróżuje bezpłatnie, a pozostali pasażerowie podróżują ok. 30% taniej (bilety wydawane są wg tabeli opłat dla uczestników przejazdów grupowych) oraz mogą skorzystać z przysługujących im indywidualnych uprawnień do ulg ustawowych.

”Przejazdy grupowe” wersja archiwalna obowiązującą do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Silesia 24

Bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu, to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ.

Szczegółowe informacje o honorowaniu biletów znajdują się na stronie Honorowanie biletów w pociągach České dráhy i Kolei Śląskich.

  • Silesia 24 – obowiązuje od 8 kwietnia 2022 r. (plik pdf)
  • Silesia 24 – obowiązuje od 8 kwietnia 2022 r. (plik docx)
”Silesia 24” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 7 kwietnia 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

EuroSilesia 24

Bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ.  EuroSilesia 24 pozwala również na podróżowanie po kraju morawsko-śląskim w Czechach.

Szczegółowe informacje o honorowaniu biletów znajdują się na stronie Honorowanie biletów w pociągach České dráhy i Kolei Śląskich.

 

Bilet Wakacyjny Jednorazowy” wersja archiwalnaRozwiń aby przeczytać więcej

 

Mała grupa poza szczytem” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Bilet EuroWeekend” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Poza szczytem” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Podróżuj z KŚ” wersja archiwalna obowiązującą od 1 września 2021 r. do 15 maja 2022 r.Rozwiń aby przeczytać więcej