×

SilesiaWeekend

15% ulgi przy przejeździe w jedną stronę lub 20% ulgi przy zakupie biletu na przejazd tam i z powrotem w weekendy oraz dni wolne od pracy. Oferta obowiązuje od godz. 18:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do godz. 6:00 dnia roboczego następującego po tym dniu.

Silesia Weekend pozwala również na podróżowanie po kraju morawsko-śląskim w Czechach.

Oferta specjalna „SilesiaWeekend” wersja archiwalna obowiązującą od 1 lipca 2016 r. do 9 maja 2021 r.Rozwiń aby przeczytać więcej

 

Przejazdy grupowe

Oferta dla zorganizowanych minimum 10-osobowych grup. Na każde 10 płacących osób – jeden opiekun (jedenasta osoba) podróżuje bezpłatnie, a pozostali pasażerowie podróżują ok. 30% taniej (bilety wydawane są wg tabeli opłat dla uczestników przejazdów grupowych) oraz mogą skorzystać z przysługujących im indywidualnych uprawnień do ulg ustawowych.

 


Bilety sieciowe

Uprawniają do nieograniczonej liczby przejazdów we wskazanym terminie pociągami KŚ. W ofercie: bilety sieciowe imienne (dobowy i miesięczny) i bezimienne (miesięczny i roczny).

Od 1 lipca 2017 roku w ofercie Kolei Śląskich dostępne są także bilety „10 godzin po sieci”. Dzięki nim w cenie 18 zł można podróżować przez 10 godzin wszystkimi pociągami Kolei Śląskich. Możliwa jest też podróż z rowerem w cenie 28 złotych, dzięki biletowi „10 godzin po sieci z rowerem”.