W ramach naszego Roku Kultury mamy pierwszą niespodziankę dla miłośników literatury. Dzięki współpracy z księgarnią TAK czytam z biletem Kolei Śląskich będzie można nabyć książki z dodatkowym rabatem.

 

Z okazji do zniżkowych zakupów można korzystać do końca kwietnia – wystarczy podczas zakupu okazać ważny bilet Kolei Śląskich. A do samych księgarni oczywiście polecamy wybrać się pociągiem. Sieć TAK Czytam ma bowiem swoje placówki w Katowicach oraz Gliwicach, a w obu przypadkach odległość między dworcem a księgarnią to zaledwie kilkaset metrów. Placówka w Katowicach znajduje się przy ulicy 3 Maja 13, natomiast sklep w Gliwicach jest zlokalizowany pod adresem Zwycięstwa 34.

Współpraca jest oczywiście częścią naszej inicjatywy odbywającej się pod hasłem Roku Kultury. Zapewniamy, że już niedługo przyjdzie czas na kolejne niespodzianki – w przypadku działu literatura wkrótce będzie można np. zdobyć nagrody książkowe w konkursach organizowanych przez naszego partnera medialnego – czyli Radio eM.