×

Prywatnie – służbowo – turystycznie

Zasięg siatki połączeń oraz liczba codziennie uruchamianych przez Koleje Śląskie pojazdów daje doskonałe możliwości komunikacyjne. Blisko 400 pociągów wyruszających w drogę każdego dnia pozwala dotrzeć do najbardziej odległych zakątków województwa, niezależnie od tego czy w podróż wyruszamy prywatnie, służbowo czy turystycznie.

Pomimo epidemii, dzięki wprowadzeniu najbardziej innowacyjnych technik zapewniających bezpieczeństwo w pociągach, Koleje Śląskie oferują podróżnym jedną z najbardziej rozbudowanych siatek połączeń. Eksperci spółki nieustannie pracują również nad nowymi rozwiązaniami, które mają na celu stałe podnoszenie komfortu i dostępności regionalnego transportu kolejowego tak, aby stawał się on zawsze pierwszym wyborem w momencie planowania podróży.

Szeroko rozbudowana siatka połączeń oraz niezwykły komfort przejazdu sprawiają, że podróż pociągiem jest najlepszym rozwiązaniem zarówno w przypadku dojazdu do pracy, lekarza, czy w celach turystycznych. Warto pamiętać, że śląski przewoźnik to również doskonała alternatywa dla transportu indywidualnego z uwagi na koszty, które są zdecydowanie niższe niż w przypadku wyboru innego środka transportu. Ponadto, pasażer decydujący się na podróż pociągiem przyczynia się do działań na rzecz środowiska, ponieważ kolej jest jednym z najbardziej ekologicznych i energooszczędnych środków transportu, który w znacznej mierze jest zelektryfikowany i emituje dużo mniej CO2 niż transport drogowy lub lotniczy na równoważnej trasie. Wybór kolei to niewątpliwie wybór bezpieczeństwa, ekologii i wygody.

Dobrze rozwinięta siatka połączeń, wygoda podróży, bezpieczeństwo, ekologia oraz niskie ceny to zdecydowanie największe atuty Kolei Śląskich. Bilety na poszczególne połączenia można nabyć na stronie: https://bilet.kolejeslaskie.com/bilet_relacja.jsp.