×

Od 30 września 2022 r., wspólnie z podmiotami kulturalno-rozrywkowymi z województwa śląskiego, rozpoczęliśmy akcję promocyjną pn. Kolej na Zniżki.

Dzięki tej promocji pasażerowie Kolei Śląskich będą mogli, po okazaniu biletu jednorazowego z przejazdu naszymi pociągami, zakupić tańszy bilet wstępu do placówki kulturalno-rozrywkowej (lub na wydarzenie przez nią organizowane).

Poniżej umieściliśmy listę podmiotów współpracujących z Kolejami Śląskimi w ramach akcji Kolej na Zniżki wraz z obowiązującymi warunkami i przysługującymi rabatami.

 

Opera Śląska – 10% zniżki na zakup biletu na wybrane wydarzenie Opery Śląskiej w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Ważne: zniżka nie obejmuje wydarzeń premierowych, obcych oraz wyjazdowych, na które Opera nie prowadzi sprzedaży biletów, a także innych usług oferowanych przez Operę Śląską, w tym zajęć edukacyjnych. Skorzystanie z oferty oznacza akceptację Regulaminu.

 

Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego – 30% zniżki na zakup biletu na wybrane koncerty abonamentowe i nieabonamentowe.

Ważne: zniżka nie obejmuje koncertów specjalnych: sylwestrowych, sylwestrowych na bis, Walentynek, koncertów obcych oraz wyjazdowych, a także innych usług oferowanych przez  Filharmonię Śląską, w tym zajęć edukacyjnych. Skorzystanie z oferty oznacza akceptację Regulaminu

 

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego – możliwość zakupienia biletu ulgowego na spektakl produkcji Teatru Śląskiego w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Ważne: zniżka nie obejmuje: spektakli premierowych, spektakli gościnnych, wyjazdowych oraz wydarzeń odbywających się w Teatrze Śląskim. Aby skorzystać ze zniżki należy oddać bilet Kolei Śląskich pracownikowi kasy Teatru. Skorzystanie z oferty oznacza akceptację Regulaminu