Od 1 lipca bilety do Muzeum Śląskiego w Katowicach będzie można kupić 20 procent taniej. Wystarczy mieć bilet na pociąg Kolei Śląskich.

Bilety do Muzeum Śląskiego będą dostępne w promocyjnych cenach od 1 lipca do 30 września. W tym okresie w śląskiej placówce będzie można m.in. odkryć tajemnicę zniknięcia Tomka Wilmowskiego (przestrzeń edukacyjna „Na tropie Tomka”) oraz zwiedzić wystawy stałe i czasowe, np. „Między Montmartre’em a Montparnasse’em”, „Vladimír Birgus. Fotografia”, „Nie jestem już psem”, czy też „Kroniki przedmieść. Malarstwo Pawła Wróbla”.

Bilety z 20-procentową zniżką na wstęp do Muzeum Śląskiego będzie mógł kupić każdy, kto okaże kasjerowi ważny w danym dniu bilet na pociąg Kolei Śląskich – jednorazowy lub okresowy, którego relacja obejmuje stację Katowice.

Szczegóły promocji można znaleźć w Regulaminie dotyczącym akcji.

 

[AKTUALIZACJA]

W związku z zainteresowaniem podróżnych i odwiedzających, Muzeum Śląskie wraz z Kolejami Śląskimi przedłużają współpracę o miesiąc. Bilety na wstęp do Muzeum Śląskiego w cenie promocyjnej można nabyć do końca października 2017 r.

 

Zdjęcia: Michał Jędrzejowski / Muzeum Śląskie

Kolej na muzeum