×

W okresie wakacyjnym uruchamiamy dodatkowe połączenia pomiędzy Ustroniem a Wisłą Głębce w ramach akcji organizowanej przez te dwa miasta pod hasłem „Wisła, Ustroń – zostaję dłużej, dostaję więcej”. Dzięki temu w weekendy turyści mają do dyspozycji dodatkowe trzy pary połączeń.

Co istotne, do przejazdów pociągami uprawnia specjalna książeczka rabatowa wydawana wspólnie przez Wisłę i Ustroń dla wczasowiczów wnoszących opłatę klimatyczną (dla osób, które nie posiadają kuponów rabatowych, obowiązuje normalna taryfa).

Książeczka rabatowa jest dystrybuowana między innymi w obiektach noclegowych na terenie obu miast. Kartę rabatową dla osób, które wniosły opłatę klimatyczną, można też odebrać np. w Urzędzie Miasta. W ramach jednej karty rabatowej z bezpłatnego przejazdu może skorzystać nawet 8 osób. Więcej szczegółów na temat zasad uczestniczenia w akcji można znaleźć w Regulaminie.

Zachęcamy do wybrania się pociągiem w Beskidy i korzystania z atrakcji Wisły i Ustronia. Co ciekawego słychać w obu tych miastach, można sprawdzić np. w specjalnym kalendarzu imprez i wydarzeń. Zachęcamy też do zaglądania na strony internetowe Wisły i Ustronia.