W lipcu prawie 400 osób skorzystało z bezpłatnych przejazdów naszymi weekendowymi pociągami pomiędzy Ustroniem i Wisłą Głębce. Z oferty można skorzystać do końca wakacji.

Wspólnie z władzami Wisły i Ustronia postanowiliśmy na czas wakacji zwiększyć liczbę pociągów kursujących w weekendy pomiędzy tymi dwiema miejscowościami. Umożliwiliśmy też turystom bezpłatne przejazdy weekendowe wszystkimi naszymi pociągami na tej trasie – na podstawie specjalnych kuponów dystrybuowanych m.in. przez wybrane wiślańskie i ustrońskie ośrodki wypoczynkowe. Dla osób, które nie posiadają kuponów rabatowych, obowiązuje normalna taryfa.

Pomimo iż tego typu działanie podjęliśmy po raz pierwszy, pilotaż projektu przyniósł już pierwsze pozytywne rezultaty. W samym tylko lipcu, na podstawie bezpłatnych kuponów, przewieźliśmy prawie 400 osób. Z oferty można jeszcze skorzystać do 1 września (włącznie). Serdecznie zachęcamy do wycieczki w malownicze rejony Beskidu Śląskiego i wypoczynku na łonie natury.

Kampania „Wisła, Ustroń – zostaję dłużej, dostaję więcej” to projekt, w którym zniżkami i ofertami specjalnymi nagradzany jest co najmniej kilkudniowy pobyt turystów w tych dwóch miejscowościach wypoczynkowych. Warunkiem otrzymania książeczek z kuponami rabatowymi jest wniesienie opłaty miejscowej lub uzdrowiskowej. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ustronia (TUTAJ) i Wisły (TUTAJ), a także w naszej zakładce Turystyka (TUTAJ).