Wolny tor - zagraj z nami

Wciel się w pracownika drużyny pokładowej, łap gapowiczów, omijaj przeszkody na torach! Już dzisiaj możesz pobrać na swój telefon darmową grę „Wolny tor”. To nie tylko sposób na umilenie sobie czasu podczas podróży, ale również szansa na zdobycie kuponów rabatowych na zakup biletów.

 

W ramach gry każdy podróżny otrzymuje do wyboru 12 różnych tras do przebycia pociągiem, wybrać można również rodzaj taboru. Staraliśmy się zadbać o to, by propozycje w tym zakresie nawiązywały do rzeczywistości – zarówno pod względem tras, jak i naszych typów pociągów. Punkty zdobywa się oczywiście za przybycie na czas do stacji końcowej, dodatkowy bonus można uzyskać za łapanie gapowiczów. Początkujący użytkownicy nie muszą się obawiać, że zasady okażą się zbyt skomplikowane – debiutantów przeprowadzi przez grę odpowiedni samouczek.

Gra „Wolny tor” już teraz jest bezpłatnie dostępna w sklepie Google Play (wkrótce także w sklepie AppStore). Co istotne, równocześnie z wprowadzeniem gry do sklepu, do użytku pasażerów oddana jest także nowa aplikacja sprzedażowa, która zapewnia wygodny zakup naszych biletów przez telefon.

Na graczy, którzy pod koniec miesiąca uplasują się w pierwszej dziesiątce czekają nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma kupon o wartości 20 zł do wykorzystania na zakup biletów w aplikacji. W przypadku pozostałych laureatów z pierwszej dziesiątki będzie to kwota 10 zł. Konkurs prowadzony jest zawsze w cyklu miesięcznym, a punkty uzyskane podczas pojedynczych gier sumują się, dając łączny wynik w rankingu. Po wybiciu północy ostatniego dnia w miesiącu najlepsi gracze otrzymają kod promocyjny, ranking jest zerowany i rozgrywka zaczyna się od nowa.

Zdobyty bonus można spożytkować na zakup dowolnego biletu Kolei Śląskich dostępnego w aplikacji mobilnej, wyjątkiem są jedynie pociągi Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane oraz odcinek przygraniczny Chałupki – Bohumin. Ważne, by otrzymany kod wykorzystać w ciągu 7 dni od wygenerowania. Trzeba również pamiętać, że niemożliwe jest obniżenie ceny biletu za pomocą vouchera do zera – zawsze musi pozostać przynajmniej minimalna kwota zapłaty. Szczegółowe zasady całego konkursu można znaleźć w Regulaminie.

Jesteście gotowi powalczyć o tor w Kolejach Śląskich? Pobierajcie aplikację i ruszajcie w podróż!

Link do gry w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teroplan.wolnytor

Link do aplikacji sprzedażowej: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kolejeslaskie.epodroznik