Za nami Rodzinna Niedziela, a przed nami… Zielona Środa. Po dużym zainteresowaniu naszą ofertą wśród rodzin, znowu zapraszamy do przetestowania kolei – tym razem kierowców.

 

W weekend po raz kolejny dopisała nam pogoda, nie brakowało zatem osób chętnych na dalsze i bliższe wycieczki kolejowe. Łącznie z oferty Rodzinne Niedziele skorzystało wczoraj prawie 3500 osób. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, tak i tym razem największą popularnością cieszyły się nasze kursy do Wisły. Dużo osób korzystało również z połączeń na linii S1 (Częstochowa – Gliwice).

Mamy nadzieję, że również podczas kolejnej niedzieli nie zabraknie chętnych do wypraw naszymi pociągami. Tymczasem do przetestowania transportu kolejowego już w najbliższą środę (16.05) zapraszamy kierowców. Dla przypomnienia – w tym dniu można korzystać z naszej oferty bezpłatnie, wystarczy podczas kontroli zamiast biletu pokazać ważny dowód rejestracyjny. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą. Do tej pory z takiej propozycji skorzystało łącznie ok. 5 000 osób.