„Kolej na Muzea” już wkrótce dobiegnie końca, dlatego też wszystkich tych, którzy jeszcze nie skorzystali z promocji zachęcamy do tego, by sprawdzili listę obiektów biorących udział w akcji i skusili się na odwiedzenie jednego (lub kilku) z nich. Czasu nie pozostało już wiele – oferta obowiązuje bowiem do końca września.

To już ostatnie tygodnie akcji „Kolej na Muzea”, dzięki której podróżni Kolei Śląskich mogą skorzystać ze zniżek w wybranych placówkach kulturowych w naszym regionie. Tych, którzy tego jeszcze nie uczynili, gorąco zachęcamy do wybrania się w podróż naszymi pociągami i spędzenia tych najbliższych tygodni na odkrywaniu ciekawych miejsc i atrakcji w obniżonej cenie. Warto wspomnieć, iż w tegorocznej edycji „Kolei na Muzea” bierze udział ponad 20 placówek kulturowych, wśród nich np. Muzeum Zamkowe w Pszczynie, Muzeum Miejskie w Żywcu, Muzeum Śląska Cieszyńskiego czy też Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie.

Wszystkich tych, którzy nie zdążyli jeszcze wziąć udział w promocji lub  też po prostu szukają pomysły na ciekawe spędzenie czasu, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty specjalnej. Tym bardziej, że zakres tematyczny oferowany przez poszczególne jednostki wydaje się na tyle zróżnicowany, że każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Pełną listę obiektów objętych akcją „Kolej na Muzea” można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Turystyka.