Baner kasy biletowe

Z uwagi na działania prewencyjne w związku z zagrożeniem epidemiologicznym od 14.03 praca naszego Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach zostanie wstrzymana. pracownicy COP zasilą tym samym nasz Dział Infolinii.

Z uwagi na zagrożenie rozprzestrzenia się koronawirusa staramy się wprowadzać różnego rodzaju działania prewencyjne. Aby minimalizować sytuacje wymagające bezpośrednio kontaktu do odwołania wstrzymujemy pracę naszego Centrum Obsługi Pasażera na katowickim dworcu – w zamian za to zachęcamy w przypadku wszelkiego rodzaju pytań do kontaktu telefonicznego, gdzie nastąpi wzmocnienie obsługi.

Przypominamy jednocześnie o zaleceniu, by w miarę możliwości korzystać z elektronicznych kanałów sprzedaży. Bilety Kolei Śląskich można zakupić m.in. przez stronę internetową czy mobilną aplikację sprzedażową e-KŚ. Oferta KŚ jest również dostępna w takich aplikacjach jak SkyCash czy ePodróżnik. Aby skorzystać z takiej możliwości wystarczy zajrzeć np. na naszą stronę internetową do zakładki Kup Bilet i sprawdzić możliwości Przez Internet lub Przez telefon. Tak zakupionego biletu nie trzeba w żaden sposób drukować, wystarczy podczas kontroli pokazać na ekranie swojego urządzenia kod wygenerowany podczas zakupu.
Zakup biletów kanałami mobilnymi to szybki i wygodny sposób, a w obecnej sytuacji – również bezpieczny. Zmniejszamy w ten sposób kontakt z pieniędzmi, które mogą być nośnikiem różnego rodzaju wirusów i bakterii, unikamy też konieczności stania w kolejce do kasy.