×

Wzajemne honorowanie biletów w pociągach Koleje Śląskie (KŚ) i České dráhy (pl. Koleje Czeskie) (ČD)

Bilety KŚ honorowane w pociągach ČD:

 1. w klasie 2 wszystkich pociągów uruchamianych przez ČD na terenie Województwa Morawsko-Śląskiego:
 • EuroSilesia 24.
 1. Oferta Silesia 24 oraz bilety z oferty „SENIOR 60+”(wydane w relacjach od lub do stacji Cieszyn honorowane na odcinku granicznym Cieszyn – Český Těšin (Czeski Cieszyn)) oraz wydane w relacjach od lub do stacji Chałupki honorowane na odcinku granicznym Chałupki – Bohumin.

Uwaga! W pociągach ČD nie honoruje się biletów zakupionych za pośrednictwem elektronicznych kanałów sprzedaży.

Bilet na przewóz roweru do biletów na przejazd z ww. ofert wydawany jest zgodnie z warunkami krajowymi i honorowany wraz z biletem na przejazd.

Bilety ČD honorowane w pociągach KŚ:

 1. na terenie Województwa Śląskiego w pociągach uruchamianych przez KŚ:
 • Weekendowy bilet grupowy + Polska.

Bilet ten jest ważny w sobotę lub w niedzielę, zawsze do godz. 24:00 danego dnia. Bilet może być wydany maksymalnie dla 5 podróżnych, przy czym max. dla 2 podróżnych w wieku powyżej 15 lat. Bilet jest ważny w Czechach we wszystkich pociągach ČD w klasie 2, na wskazanym obszarze zgodnie z wariantem określonym na bilecie (wariant sieciowy lub regionalny).
Do przewozu roweru wydawany jest: Weekendowy bilet grupowy + Polska kolo/rower.

 • Bilet całodobowy + Polska.

Bilet jest ważny 1 dzień, zawsze do godz. 24:00 danego dnia. Z biletu może skorzystać tylko jedna osoba, bez względu na wiek. Bilet jest ważny w Czechach we wszystkich pociągach ČD w klasie 2, na wskazanym obszarze zgodnie z wariantem określonym na bilecie (wariant sieciowy lub regionalny). Do przewozu roweru wydawany jest: Bilet całodobowy + Polska kolo/rower.

Ostatnimi stacjami w granicach województwa śląskiego są w kierunku do:

 • Zakopanego – Pewel Wielka (Jeleśnia przy pociągach przyspieszonych),
 • Oświęcimia – Nowy Bieruń,
 • Krakowa – Jaworzno Ciężkowice,
 1. w pociągach uruchamianych przez KŚ i ČD na odcinku granicznym Český Těšin (Czeski Cieszyn) – Cieszyn
 • Grupowy bilet weekendowy.

Bilet ten jest ważny w sobotę lub w niedzielę, zawsze do godz. 24:00 danego dnia. Bilet może być wydany maksymalnie dla 5 podróżnych, przy czym max. dla 2 podróżnych w wieku powyżej 15 lat. Bilet jest ważny na odcinku  Český Těšin (Czeski Cieszyn) – Cieszyn oraz Chałupki – Bohumin.

 • Bilet całodobowy.

Bilet jest ważny 1 dzień, zawsze do godz. 24:00 danego dnia. Bilet może być wydany dla jednej osoby, bez względu na wiek. Bilet jest ważny na odcinku Český Těšin (Czeski Cieszyn) – Cieszyn oraz Chałupki – Bohumin.

Bilet na przewóz roweru do biletu na przejazd z wyżej wymienionych ofert wydawany jest zgodnie z warunkami krajowymi i honorowany wraz z biletem na przejazd na wyżej wymienionych odcinkach granicznych.