W ostatni weekend mieliśmy okazję współuczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu w świecie miłośników kolei. Do Areny Gliwice z całej Polski zjechali pasjonaci pociągów – zarówno w skali mikro jak i makro. Na liście wystawców nie mogło zatem zabraknąć i naszej spółki.

 

Goście odwiedzający nasze stanowisko mieli okazję porozmawiać nie tylko o działalności spółki, ale również o możliwości pracy w Kolejach Śląskich. Z myślą o najmłodszych gościach przygotowaliśmy kącik zabaw i odpoczynku, gdzie dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia sobie sesji zdjęciowej w kolejarskiej czapce.

Miniaturowa Polska była też świetną okazją do zaopatrzenia się w kolejowe pamiątki. Do kupienia różnego rodzaju gadżety naszych autorskich projektów, opatrzone oczywiście logiem Kolei Śląskich i wizerunkami naszych pojazdów. Z przyjemnością możemy podsumować, że z pamiątkami od KŚ wróciło do domu blisko 150 osób. Największym zainteresowaniem cieszyły się nasze koszulki, ale nie brakowało również amatorów kart do gry w Piotrusia czy pocztówek z naszymi pociągami.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie odwiedziny i wiele inspirujących rozmów – mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję się już wkrótce spotkać przy kolejnej imprezie. A tych, którzy nie mieli okazji zaopatrzyć się w nasze gadżety zapraszamy do naszego Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach. Tam są one do nabycia przez cały rok!