Lubisz podróże kolejowe i jesteś pasjonatem śląskich zabytków? Wykorzystaj swoją wiedzę i weź udział w konkursie „Ekopodróże – Małe i Duże”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Silesia Info Transport.

Na czym dokładnie polega konkurs? By wziąć w nim udział trzeba na adres kontakt@silesiainfotransport.pl wysłać swoją propozycję wycieczki po województwie śląskim. Jest jednak jeden haczyk – musi to być podróż zaplanowana z myślą o EKO Bilecie. Musi być to więc propozycja na wycieczkę transportem publicznym: pojazdami Kolei Śląskich, KZK GOP, MZK Tychy i/lub MZKP Tarnowskie Góry.
Wersja biletu oraz sama forma opisu wycieczki jest dowolna. Może to być tekst, ale również np. prezentacja, grafika czy film. Propozycja musi jednak:

  • wskazywać odwiedzone przez Uczestnika miejsca,
  • zawierać informacje praktyczne dotyczące wybranych miejsc,
  • zawierać informacje o sposobie przemieszczania się między wybranymi atrakcjami z wykorzystaniem EKO Biletu,
  • zawierać uzasadnienie dlaczego akurat te miejsca warto odwiedzić w ramach jednodniowej wycieczki z EKO Biletem.

Każdego tygodnia spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrany jeden zwycięzca. Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na portalu Silesia Info Transport. Warto również zajrzeć do opisu samego EKO Biletu, który znajduje się na naszej stronie w zakładce Oferty – Z innymi przewoźnikami. Inspiracji można również szukać wśród naszych propozycji turystycznych.