Nasze gadżety już w sprzedaży

Od dzisiaj (03.09) w naszym Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach miłośnicy kolei mogą kupić różnego rodzaju gadżety z logiem Kolei Śląskich. Ważny bilet na nasze przejazdy będzie oczywiście uprawniać do zakupów ze zniżką.

 

W ofercie można znaleźć zarówno gadżety z nieco wyższej półki cenowej jak np. koszulki czy bawełniane torby na zakupy, jak i drobniejsze pamiątki w rodzaju pocztówek, opasek odblaskowych czy kart do gry w Piotrusia. Wszystkie gadżety są wykonywane według naszych oryginalnych projektów, stąd też z pewnością będą ciekawym pomysłem na prezent dla miłośników kolei.

Stopniowo nasza kolekcja będzie oczywiście poszerzana o nowe rodzaje gadżetów lub też inne odsłony tych już obecnych w sprzedaży. Dla przykładu obecnie w Centrum Obsługi Pasażera czekają na Was czarne koszulki z wizerunkiem Impulsa, ale w przyszłości będzie można spotkać również wersje w kolorze zielonym i niebieskim. Oczywiście każda z wizerunkiem innego pojazdu. Nasza oferta będzie zatem mogła stanowić również ciekawą gratkę dla kolekcjonerów, którzy lubią posiadać całą serię danych produktów.

Zachęcamy do odwiedzin w naszym Centrum Obsługi Pasażera i wybierania dla siebie kolejowych pamiątek. Pamiętajcie przy tym, by zawitać do nas z ważnym biletem na przejazd w danym dniu – dzięki temu gadżety będą dostępne w niższych cenach.