Bohaterowie dnia codziennego – pracownicy Kolei Śląskich. Maszyniści, kierownicy pociągów, konduktorzy, kasjerzy, członkowie ekip sprzątających czy zespołów technicznych. Wszyscy oni swoją służbą w tym niełatwym czasie z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem walczą o bezpieczeństwo naszych pasażerów.

 

Jeszcze przed świętami wielkanocnymi zainicjowaliśmy akcję #jezdzimydlaWas. Pokazaliśmy Państwu naszych cichych bohaterów, z których jesteśmy bardzo dumni. To dzięki nim nawet w dobie zagrożenia epidemicznego możemy zapewniać naszym podróżnym bezpieczny transport. Akcja została szczególnie ciepło odebrana w mediach społecznościowych. Na Facebooku zostaliśmy zasypani pozytywnymi reakcjami i komentarzami.

Tak sympatyczny odbiór pociągnął za sobą kolejną odsłonę akcji #jezdzimydlaWas. Jeden z naszych pracowników stworzył teraz nakładkę na zdjęcie profilowe Fecebooka. Inni spontanicznie zaczęli używać jej również na swoich profilach i identyfikować się z akcją. Tym samym grupa pracowników, która bierze udział w #jezdzimydlaWas systematycznie się powiększa. To zresztą nie jedyna spontaniczna inicjatywa naszych pracowników, by przypomnieć chociażby fakt naszej produkcji przyłbic dla szpitali.

Zapraszamy zatem do odwiedzania naszego profilu na Facebooku i poznawania naszych pracowników. W dalszym ciągu prosimy też o wyrozumiałość dla naszych zespołów. Szczególnie teraz w tym trudnym czasie, który również dla nich jest czasem wytężonej służby. Jednocześnie prosimy o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przypominamy, że bilety na nasze pociągi można kupić online, a w pociągach należy zachowywać odstęp od innych podróżnych.