Od 1 lipca EKO Bilet będzie można kupić również przez telefon dzięki aplikacji SkyCash oraz u konduktora w pociągu. Dzięki temu podróżowanie Kolejami Śląskimi, KZK GOP, MZK Tychy oraz MZKP Tarnowskie Góry będzie jeszcze prostsze.

EKO BILET to wspólna sieciowa oferta w stylu „wszystko w jednym”. Łączy ona w sobie usługi największych przewoźników aglomeracji śląskiej, czyli Kolei Śląskich, KZK GOP, MZK Tychy i MZKP Tarnowskie Góry. Za pomocą EKO Biletu można więc podróżować pociągami, autobusami oraz tramwajami i trolejbusami. Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w określonym przedziale czasowym od daty i godziny wskazanej przez nabywcę. Dostępne są 24-, 12- i 6- godzinne wersje EKO Biletu.

Do tej pory EKO Bilet można było kupić w kasach Kolei Śląskich oraz w tzw. Punktach na mieście. Od 1 lipca do tych kanałów sprzedaży dojdzie możliwość bardziej mobilnego zakupu – do używania aplikacji SkyCash jest bowiem potrzebny tylko telefon. Więcej szczegółów na temat aplikacji można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Kup Bilet – Przez telefon.  Co więcej, zakup biletu będzie również możliwy u obsługi w pociągu. Jest to kolejny krok w integracji transportu w naszym regionie.

Szczegółowe informacje dot. EKO Biletu można znaleźć w naszej zakładce Dla Podróżnych – Oferty – Z innymi przewoźnikami.

Przy okazji zachęcamy również do udziału w konkursie organizowanym przez Silesia Info Transport, który dotyczy właśnie EKO Biletu.