Po około trzech miesiącach od wprowadzenia, powracamy do naszej oferty EKO Bilet. Od 10 lutego 2017 w sprzedaży będą dostępne również wersje na 6 i 12 godzin. Dodatkowo oferta swoim zasięgiem będzie obejmować również MZKP Tarnowskie Góry.

EKO bilet to oferta w stylu „wszystko w jednym” – na pociąg, autobus i tramwaj. Na podstawie tego jednego biletu można korzystać z oferty Kolei Śląskich, KZK GOP, MZK Tychy oraz – od 10 lutego – MZKP Tarnowskie Góry. Do tej pory bilet był dostępny tylko w wersji 24-godzinnej. Teraz można wybrać również bilety o krótszym okresie obowiązywania, a co za tym idzie – niższej cenie.

6-godzinny bilet będzie kosztował 16 zł, a 12-godzinny 24 zł. Cena biletu 24-godzinnego pozostaje bez zmian – jest to 38 zł. Każda wersja biletu uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów od daty wskazanej przez nabywcę podczas kupna biletu. EKO Bilet można kupić w naszych kasach oraz tzw. Punktach na mieście. Pełną listę wraz z adresami takich punktów można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Kup bilet – Na mieście. Bilet można kupić z wyprzedzeniem do 7 dni przed planowaną datą podróży.

Oferta jest skierowana przede wszystkim do osób, które sporadycznie korzystają z komunikacji publicznej, ale muszą np. załatwić kilka spraw w różnych miejscach. Może być to również ciekawe rozwiązanie dla osób, które planują jednodniową wycieczkę – np. w Beskidy. EKO Bilet zapewni wówczas nie tylko dogodny dojazd do dworca i przesiadkę na pociąg, ale może również pozwolić na oszczędność finansową.
Więcej szczegółów na temat tej oferty można znaleźć w zakładce Dla podróżnych – Oferty – Z innymi przewoźnikami.